Bierzemy udział w Ogólnopolskim Konkursie organizowanym przez FUNDACJĘ AVIVA - to dla mnie ważne. "Gramy, bo KOCHAMY. Pomóżcie nam zrealizować marzenie dzieci".

Postanowiliśmy zmierzyć się z innymi ogólnopolskimi projektami i spróbować pozyskać choć część brakującej kwoty na modernizację boiska przy naszej szkole w Biesiekierzu. Dzieciom najbardziej brakuje murawy do gry w piłkę nożną, bo takiego miejsca nie maja. Teren wokół szkoły, można wykorzystać i takie boisko dzieciom stworzyć, jednak brak jest wystarczających środków finansowych na ten cel. W ubiegłym roku szkolnym rozpoczęły się prace przygotowawcze, ale fundusze się skończyły i skończyła się praca nad powstaniem tego tak wymarzonego miejsca. Każda kwota będzie dla nas ogromnym wsparciem, ale wnioskujemy o grant na kwotę 50 tysięcy złotych.

Czytaj dalej ...
 
Zapisy 2016

 

 

 
PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI POMOCY !!!

Szkolne Koło PCK, Klub Wiewiórka i SK Caritas ogłasza zbiórkę artykułów higienicznych i przyborów szkolnych dla uczniów z Polskiej Specjalnej Szkoły z internatem w Solecznikach na Litwie.

Prosimy naszych uczniów, ich rodziców i inne zainteresowane osoby o przynoszenie do 20 czerwca 2014 r. do Szkoły w Biesiekierzu i Parnowie takich rzeczy jak: szczoteczki do zębów, pasty do zębów, szampony, mydła, grzebienie, żele pod prysznic itp. oraz kolorowe i białe bloki, wycinanki, zeszyty, kredki, farbki, ołówki, kleje itp. Całość zostanie przekazana szkole po 20 czerwca.

Z góry dziękujemy za włączenie się do akcji i bezinteresowną pomoc potrzebującym dzieciom!!!

Opiekunowie SK PCK, Klubu Wiewiórka i SK Caritas

 
Więcej artykułów…
Szkoła Podstawowa im. kpt. Wł. Wysockiego w Biesiekierzu; Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.