DOŻYNKI GMINNE W BIESIEKIERZU

9 września na stadionie gminnym w Biesiekierzu odbyły się DOŻYNKI GMINNE 2017. Klimat i charakter przygotowanych stoisk i dekoracji miał nawiązywać do czasów słusznie minionych, a mianowicie do PRL-u.

Czytaj dalej ...
 
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

4 września o godz.9 w naszej szkole zabrzmiał pierwszy dzwonek rozpoczynający nowy, wyjątkowy- z uwagi na reformę edukacji- rok szkolny 2017/2018.

Czytaj dalej ...
 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KLASACH I-III

Po całorocznej ciężkiej pracy każdy zasługuje na odpoczynek. I to właśnie dzisiaj uczniowie rozpoczęli swój upragniony, wolny od obowiązków szkolnych, wypoczynek.

Czytaj dalej ...
 
NAGRODZENI ZA AKTYWNOŚĆ

W ostatnim tygodniu nauki, w klasach I-III nastąpiło podsumowanie działalności dzieci w kołach zainteresowań i udziału w akcjach charytatywnych oraz zbiórkach surowców wtórnych. Inicjatorami akcji było Szkolne Koło Caritas, PCK i Klub "Wiewiórka".

Czytaj dalej ...
 
QUIZ O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

21 czerwca odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych w kl. 4-6.

Czytaj dalej ...
 
WYCIECZKA SZKOLNA

19 czerwca uczniowie klasy IIIa, IIIb i klasy I pojechali na wycieczkę szkolną, niezbyt daleką ale wartą polecenia. Pierwszym punktem naszego programu wycieczkowego było zwiedzanie z przewodnikiem Parku Miniatur Kolejek i Latarni Morskich w Dziwnowie oraz przejażdżka mini kolejką.

Czytaj dalej ...
 
PIECHOTĄ DO PARNOWA…

wybrali się uczniowie klasy V wraz z wychowawcą Justyną Smagieł w dniu 12 czerwca 2017 r. Podobnie jak w roku ubiegłym głównym celem było spotkanie z byłą wychowawczynią Marią Blicharską.

Czytaj dalej ...
 
TRZEŹWOŚCI SONG ŚPIEWA CAŁA GMINA!

Dzień bez Alkoholu to polskie święto obchodzone 1 czerwca – ze względu na szczególną wymowę Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Czytaj dalej ...
 
PALENIU MÓWIMY: NIE !!!

W dniu 31 maja 2017 r. tradycyjnie w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień bez Papierosa. Uczniowie z klas IV-VI uczestniczyli w prelekcji dotyczącej szkodliwości palenia papierosów i obejrzeli prezentację multimedialną.

Czytaj dalej ...
 
ŚWIĘTO RODZICÓW

Jak co roku, 26 maja świętujemy Dzień Matki, miesiąc później - 23 czerwca - obchodzimy Dzień Ojca. Dzieci z klas IIa i IIb 24 maja połączyły te dni we wspólne święto Rodziców!

Czytaj dalej ...
 
TEATRZYK EDUKACYJNO-PROFILAKTYCZNY „HIPOPOTAM HIPCIO”

6 września 2017 roku gościliśmy w murach naszej szkoły artystów, którzy zaprezentowali dzieciom klas O-III teatrzyk edukacyjno-profilaktyczny „Hipopotam Hipcio”.

Czytaj dalej ...
 
NARESZCIE WAKACJE!

23 czerwca o godzinie 10 w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego.

Czytaj dalej ...
 
FESTIWAL PIOSENKI NIEMIECKIEJ, ANGIELSKIEJ I POLSKIEJ

Uczniowie klas 1-3  śpiewająco zakończyli rok szkolny. 22 czerwca odbył się w szkole w Parnowie Festiwal Piosenki Niemieckiej, Angielskiej oraz Polskiej.

Czytaj dalej ...
 
PODSUMOWANIE ROCZNYCH DZIAŁAŃ SK LOP BIESIEKIERZ

21 czerwca w sali bioróżnorodności w Parnowie została podsumowana roczna praca SK LOP, który w bieżącym roku szkolnym liczył 23 członków z klas IV-VI. W czasie spotkania opiekunowie Koła zorganizowali m.in. konkurs wiedzy przyrodniczej.

Czytaj dalej ...
 
BEZPIECZNE WAKACJE

W dniach 19 i 20 czerwca 2017 r. gościliśmy w naszej szkole Komendanta Straży Gminnej w Biesiekierzu pana Jana Połuboczko, który przeprowadził dla naszych uczniów z klas I-VI prelekcje, dotyczące bezpiecznych wakacji.

Czytaj dalej ...
 
OGNISKA PRZYSZEDŁ CZAS

14 czerwca 2017 r. uczniowie klasy V z wychowawcą wybrali się na mały rajd pieszy w kierunku Biesiekierz-kolonia.

Czytaj dalej ...
 
GMINNY KONKURS PRZYRODNICZY- ŚWIEMINO 2017

6 czerwca reprezentanci klasy IV: Michał Krajewski, Michał Matuszak, Kacper Skruńdź, wzięli udział w gminnym konkursie przyrodniczym Czy sarna jest żoną jelenia?.

Czytaj dalej ...
 
DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca, jak wiadomo wszystkim, obchodzimy Dzień Dziecka. Bez względu na wiek i wzrost każdy z nas jest dzieckiem i chciałby aby o nim pamiętać.

Czytaj dalej ...
 
Z WIZYTĄ W KM STRAŻY POŻARNEJ W KOSZALINIE

29 maja 2017r. klasa I, IIIa i IIIb były z wizytą w jednostce KM Straży Pożarnej w Koszalinie.

Czytaj dalej ...
 
PODSUMOWANIE PROJEKTU „MŁODY STRAŻAK”

25 maja uczniowie klas IIa i IIb uroczyście podsumowali roczny projekt edukacyjny „Młody Strażak”.

Czytaj dalej ...
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 26


Szkoła Podstawowa im. kpt. Wł. Wysockiego w Biesiekierzu; Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.