Z życia oddzialu przedszkolnego.

Dnia 4 XI w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie plastycznym "Mój baśniowy przyjaciel" zorganizowanym przez Bibliotekę w Biesiekierzu.

W konkursie brały udział także "Zerówkowicze". Warto było. Każda praca została nagrodzona.

5 XI wraz z klasą drugą pojechaliśmy na wycieczkę do Koszalina. W programie było zwiedzanie cmentarza komunalnego, złożenie zniczy pod pomnikami Żołnierzy i na grobach zmarłych nauczycieli z naszej gminy. W drodze powrotnej zajechaliśmy na posiłek do MC Donalda.

8 XI od kilku lat jest prowadzona akcja "Śniadanie daje moc", której celem jest propagowanie zdrowego odżywiania się i wyrabianie nawyku spożywania wartościowego, bogatego w witaminy śniadania. W tym roku także i my zgłosiliśmy swój udział w akcji. Samodzielnie przygotowaliśmy sobie kolorowe i zdrowe kanapki. Było ciekawie i smacznie.

Dodać musimy, że w październiku robiliśmy sobie (także samodzielnie) surówkę marchewkowo - jabłkową. Przy okazji nauczyliśmy się tarkować nie raniąc przy tym palców.

Maria Blicharska