"Wielka ucieczka"

Tytuł wcale nie odnosi się do zdarzenia wśród naszych uczniów, ale do obejrzanego przez dzieci teatrzyku profilaktyczno-edukacyjnego.

U nas dzieci nie uciekają z lekcji, ale niektórzy, jak chociażby Kangurek, zdarza się. Nie zdają sobie sprawy na jakie niebezpieczeństwa narażają swoje zdrowie, a nawet życie. Warto o tym przypominać wszystkim dzieciom, zwłaszcza teraz, kiedy lada moment rozpoczną się wakacje. Przypominamy, zwracamy uwagę na przestrzeganie zasad bezpiecznych zachowań i zabaw, zwłaszcza pod nieobecność rodziców. Niech ten czas odpoczynku od zajęć szkolnych będzie radosny i szczęśliwy.

Miłych i bezpiecznych wakacji.

Składamy też serdeczne podziękowania Pani Anecie Szczuka za słodki poczęstunek dla uczniów naszej szkoły.

Maria Blicharska