Bezpiecznie w domu, szkole i nie tylko.

We wtorek 29 listopada do najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu - Parnowie przybyła na spotkanie Pani Strażnik Katarzyna Wolin ze Straży Gminnej w Biesiekierzu.

Pani Katarzyna opowiedziała dzieciom czym zajmuje się Straż Gminna .Jednak głównym celem spotkania było uczulenie dzieci na różne zagrożenia z jakimi mogą się spotkać każdego dnia.

Uczniowie obejrzeli pokaz multimedialny na temat różnych zagrożeń a na zakończenie Pani Strażnik rozdała wszystkim uczniom miłe i bezpieczne niespodzianki. Klasa I otrzymała odblaskowe kamizelki i opaski zakupione przez Panią Dyrektor a pozostali uczniowie elementy odblaskowe od sponsorów.

Uczniowie byli bardzo zadowoleni.