27 maj 2015r.

Wiele radości sprawiła dzieciom w tym dniu wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego we Włokach, zorganizowana z okazji Dnia Dziecka.

Do dyspozycji dzieci był plac zabaw, boisko do siatkówki, trampolina, piaskownica, drewniana wieża, z których korzystały bez ograniczeń. Najwięcej radości sprawiła dzieciom jednak przejażdżka bryczką i na koniku. Niektórzy próbowali wykazać się w dojeniu sztucznej krowy. Trzeba przyznać, że nieźle sobie radzili. Ponieważ zabawa to wysiłek fizyczny i utrata sił, a na to w żadnym razie pozwolić nie można, była pyszna kiełbaska z grilla i soczek owocowy.

1 czerwiec 2015r.

Pogoda nam dzisiaj nie dopisała, ale humory jak najbardziej - to przecież Dzień Dziecka. Każdego dziecka. Postanowiłyśmy pokazać, w jaki sposób ten dzień świętują dzieci w Japonii. Ciekawa prezentacja multimedialna, nagrania muzyki japońskiej zachęciły do wykonania papierowego karpia, który ma przynosić szczęście każdemu dziecku pojawiającemu się w rodzinie. A Dzień Dziecka w Japonii dzieci obchodzą 5 maja.

Szczęśliwego i radosnego dzieciństwa życzą Wam wasze Panie.

Wychowawczynie klas O-III