Szlachetne Zdrowie

W dniu 29 kwietnia 2015 dzieci z klas 0-III brały udział w szkolnej imprezie edukacyjno-profilaktycznej pod tytułem Szlachetne Zdrowie.

Podczas pokazu multimedialnego spotkały się z Doktorem Zdrówko, który przypomniał dzieciom jak ważne jest dbanie o zdrowie i co zrobić, by cieszyć się nim każdego dnia. Uczniowie z klasy I a zaprezentowali wierszyki promujące zdrowy styl życia oraz prace plastyczne, a klasa I b odśpiewała w rytmie cha cha Hymn Zdrowych Dzieciaków.

Dzięki temu spotkaniu dzieci utrwaliły sobie wiedzę dotyczącą właściwych nawyków żywieniowych, roli ruchu na świeżym powietrzu, a także wpływu higieny osobistej na zdrowie i ogólne samopoczucie.

Jolanta Kostecka
Joanna Lessnau