IV SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

24 kwietnia 2015 r. w naszej szkole odbył się Szkolny konkurs języka angielskiego dla klas IV-VI. W językowym teście wzięło udział 40 osób.

Konkurs odbył się przy współpracy z Biblioteką Publiczną Gminy Biesiekierz. Championi, podczas apelu w dniu 30 kwietnia, otrzymali dyplomy i wspaniałe książki z rąk pani Dyrektor Anny Piotrowicz. Zwycięzcami w kategorii klasa IV zostali: I m. Dawid Krajewski, II m. Sebastian Łaba, III m. Radosław Sobczyński. Najlepszymi w klasie V okazali się: I m. Krzysztof Janczak, II m. Dominik Krakowiak i III m. Paweł Lipiński. W klasie VI laureaci to: I m. Martyna Szeląg, II m. Izabela Kozłowska, III m. Rozalia Świokła.

Gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów w nauce języka angielskiego.

Justyna Smagieł