Przegląd Recytatorski "Natalki 2015"

24 kwietnia sześcioro dzieci z zerówki przy szkole podstawowej w Biesiekierzu: Nadia Sikora, Zosia Tomkiewicz, Ksawery Kopczyński, Dominik Smagieł, Oskar Różek, Antoni Banaszczyk prezentowały naszą zerówkę w Gminnym Przeglądzie Recytatorskim Natalki.

W przeglądzie brały udział oddziały przedszkolne oraz przedszkola z naszej gminy. Dzieci recytowały wiersze Natalii Usenko. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Mali artyści przygotowali się przepięknie. Prezentowali utwory z dużym zaangażowaniem. Występy były nagradzane gromkimi brawami. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i nagrody. Z naszej zerówki Nadia Sikora zajęła I miejsce i będzie reprezentować nas w powiecie. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Iwona Sobczyńska