Spotkania z ciekawymi ludźmi.

Dzięki uprzejmości Pani Agnieszki Hryniewicz, uczniowie klas 0-III uczestniczyli w spotkaniu z autorem licznych programów telewizyjnych, piosenek i książek dla dzieci.

Z uśmiechem zadowolenia dzieci przywitały Pana Andrzeja Marka Grabowskiego, który zabawnie przedstawiał postacie swoich programów, opowiedział jedną historyjkę z książki "Instrukcja obsługi pieska Jacusia" i zachęcał dzieci do jej przeczytania, śpiewał razem z dziećmi znane im piosenki z programu "Budzik' i "Tik-Tak". Dzieci miały przyjemność zostać animatorami Kulfona i kota Budzika. Na zakończenie Pan Andrzej bardzo chętnie odpowiadał na wszystkie pytania i rozdawał autografy. Wpisał także swoje nazwisko na Tablicę słynnych ludzi goszczących w Gminnej Bibliotece.

Dzieci wróciły bardzo zadowolone, a co ważne, wykazywały zainteresowanie książkami autora.

Maria Blicharska