PROMUJEMY ZDROWIE

Jak co roku, w naszej szkole w kwietniu odbył się Tydzień promocji zdrowia PCK. W okresie tym dzieci z klas IV-VI uczestniczyły w zajęciach z wychowawcami, panią pedagog, nauczycielami wychowania fizycznego i przyrody, dotyczących zdrowego odżywiania, ruchu i sportu, szkodliwości nałogów, higieny osobistej i emocji.

Miłym zakończeniem całej akcji był Dzień promocji zdrowego odżywiania w dniu 10 kwietnia 2015 r. Każda klasa przygotowała przepyszne stoiska ze zdrowymi przysmakami: klasa IV-pomarańczą i pomidorem, klasa V- jabłkiem i marchewką, VI- bananem i ogórkiem. Dzieci spisały się na medal również w kwestii przygotowania plakatów informacyjnych. Naszym wychowankom życzymy dużo zdrowia i uśmiechu w każdy dzień!!!

Justyna Smagieł