DZIEŃ WIOSNY W BIESIEKIERZU

23 marca klasy IV-VI radośnie przywitały wiosnę. Obchody tego dnia rozpoczęły się od zaśpiewania piosenki Wszystko kwitnie wkoło. Tym samym wszyscy wyraziliśmy swój wiosenny zachwyt.

Następnie, pierwszy raz w naszej szkole odbył się Wiosenny Talent Show. Okazało się, że artystów u nas jest wielu. Byli piosenkarze, piosenkarki, recytatorzy (w j. polskim, angielskim), a nawet tancerka. Uczniowie zaprezentowali także talenty układania dekoracji z papieru i fryzjerskie. Nie zabrakło szachisty oraz mistrza kostki Rubika.

Wybór zwycięzcy był bardzo trudny. Uczestnicy tak zachwycili nas swoimi zdolnościami, że każdy z nich otrzymał pierwsze miejsce.

Po te wesołej rywalizacji wybraliśmy się wiosenny pochód ulicami Biesiekierza. Przedstawiciele klas przygotowali Marzanny, a pozostali uczniowie ubrali się na kolorowo i w rękach trzymali wielobarwne bukiety.

Na terenie szkoły nastąpiło spalenie naszych Marzann. Pożegnaliśmy zimę. Z utęsknieniem czekamy na wiosnę.

Szkoda, że taki dzień zdarza się raz w roku...

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim za zaangażowanie. Gratulujemy odwagi i podziwiamy wszystkich za wasze występy.

Anna Felczak
Anetta Petin