KONKURS WIEDZY O ZDROWIU I SPORCIE

27 marca w naszej szkole odbył się KONKURS WIEDZY O ZDROWIU I SPORCIE.

W konkursie wzięło udział 25 uczniów. Celem konkursu było rozpowszechnienie wiedzy dotyczącej zdrowia, sportu i wszelkich form aktywności ruchowej, propagowanie idei olimpizmu oraz wyłonienie i wyróżnienie tych, którzy posiadają wiedzę przekraczającą ogólnie przyjęte standardy.

A oto wyniki: I miejsce Mariusz Łowiecki klasa IV , II miejsce Zuzanna Łosiak i Patryk Drożdżal z klasy VI, III miejsce Radosław Sobczyński z klasy IV i Radosław Gołuchowski z klasy VI.

Zwycięzcy jak i wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni upominkami, które przygotowała i rozdała Pani Dyrektor Gminnej Biblioteki w Biesiekierzu Agnieszka Hryniewicz. Bardzo Jej za to dziękujemy.

Wszystkim gratuluję

Małgorzata Rzeszutek