ZDROWY ZĄBEK

Sześcioro dzieci z naszej szkoły zajęło równocześnie I miejsca w rejonowym konkursie plastycznym dla klas 0-III pn. Zdrowy ząbek, zorganizowanym przez Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Koszalinie.

Do konkursu przystąpiło wielu uczniów z różnych koszalińskich i pozakoszalińskich szkół. Komisja powołana przez organizatorów w Koszalinie wybrała zwycięskie prace następujących dzieci: jednego chłopca z kl. Ia- Krzysztof Sadłowski oraz pięciorga z Oddziału Przedszkolnego: Nadia Sikora, Antoni Banaszczyk, Jan Chmurzyński, Ksawery Kopczyński i Dominik Smagieł. W dniu 30 marca 2015 r., podczas krótkiego apelu w szkole w Parnowie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Wszyscy wówczas zgodnie stwierdzili, że tym razem nasza zerówka była górą !!! :)

Justyna Smagieł