RAJD PIESZY SZLAKIEM NADMORSKIM

W lutym odbył się XXV rajd Szlakiem nadmorskim. Trasa rajdu wiodła z Sarbinowa - Gąski - Śmiechów - do Tymienia.

Dzień zapowiadał się całkiem ładny, więc wędrówka brzegiem morza była całkiem przyjemna. Niedaleko Gąsek na plaży spotkaliśmy na plaży fokę szarą ,była przerażona i trochę ranna. Ale była dla nas wielką ciekawostką. Zwiedzaliśmy piękny stary kościół w Śmiechowie. Rajd zakończył się w szkole podstawowej w Tymieniu. Oczywiście jak zawsze maszerowały z nami całe rodziny i przyjaciele.

Dziękujemy za towarzystwo i zapraszamy na dalsze wędrówki. Oto kilka migawek z naszego rajdu.

M. Rzeszutek , J. Kostecka