Razem tworzymy lepszy Internet 2015 (IV-VI)

Podczas szkolnych obchodów DBI została przeprowadzona wśród uczniów klas IV-VI Krzyżówka Wiedzy - Bezpieczny Internet. Powstała ona z chmur wyrazowych, zaprojektowanych i utworzonych przez uczniów na lekcjach informatyki i języka polskiego.

Zadaniem uczestników tego nietypowego konkursu było dopasowanie wyrazów związanych z Internetem do schematu krzyżówki, a następnie wyjaśnienie ich znaczenia (chętnych nie brakowało :-)).

Gratulujemy zwycięzcom: Rozalii Świokle (kl. VI), Kacprowi Mazurkiewiczowi (kl. V) i Sebastianowi Ciskowi (kl. VI). Cieszy nas, że Krzyżówka Wiedzy była także znakomitą okazją do wymiany poglądów na temat bezpieczeństwa online.

Katarzyna Grzegrzółka i Marzena Jurkowska