Rozgrzewająca cytrynka

W dniu 26 lutego 2015 roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły brali udział w szkolnej imprezie pt. Rozgrzewająca cytrynka, która została przeprowadzona w ramach Projektu Owoce i warzywa w szkole.

Każda klasa przygotowała i zaprezentowała wesołe rymowanki, a także przepisy kulinarne, w których można wykorzystać ten soczysty owoc. Następnie dzieci wysłuchały krótkiego tekstu o potędze małej cytrynki, by następnie w mini quizie wykazać się swoją wiedzą. Uczniowie rozwiązywali także krzyżówkę, której hasła związane były z prowadzeniem zdrowego trybu życia. Nie zabrakło też odważnych chcących pokazać, że nawet kwaśny smak cytryny nie jest w stanie ich pozbawić dziecięcych uśmiechów.

Na zakończenie każda klasa wykleiła portrety bohaterki dnia.

Wychowawcy klas 0-III