Walentynki, Walentynki

13 lutego w naszej szkole, przeważał kolor czerwony, a wszystko za sprawą Św. Walentego-patrona zakochanych. Przez dwa dni działała u nas poczta walentynkowa, uruchomiona przez Samorząd Uczniowski.

Chętni wrzucali do specjalnej skrzynki życzenia, wierszyki, pozdrowienia dla osób, które darzą sympatią. W piątek, opiekunowie samorządu przekazali je adresatom. Można było także wziąć udział w konkursie na najciekawszą, własnoręcznie zaprojektowaną kartkę walentynkową. Wszyscy jego uczestnicy w ich wykonanie włożyli całe serce, bo były one bardzo oryginalne i mogłyby stanowić konkurencję dla tych gotowych, kupionych w sklepie. I miejsce przyznano Karolinie Gąsiorowskiej.

Obchodom Walentynek towarzyszyły: uśmiech, dobra zabawa i wielkie emocje (zwłaszcza u odbiorców kartek) a o powodzeniu tego święta świadczy wypełniona po brzegi skrzynka walentynkowa.

Organizatorzy: Anna Felczak
Opracowanie: Anetta Petin