PODSUMOWANIE KONKURSU LOP

Podczas obchodów DNIA BEZ OPAKOWAŃ FOLIOWYCH, w naszej szkole, podsumowany został konkurs na najbardziej oryginalną zabawkę wykonaną z darów natury: szyszek, żołędzi, kasztanów, runa leśnego.

Cieszył się on dużym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci ale i rodziców, którzy razem ze swoimi pociechami, wykonali naprawdę ciekawe zabawki: ludziki, zwierzęta, pociągi czy samochody. Udział w konkursie zapewnił nie tylko dobrą zabawę, pozwolił rozwinąć wyobraźnię ale przede wszystkim zachęcił do spaceru z całą rodziną do lasu czy parku. Najciekawszą zabawkę (domek z wyposażeniem) wykonała Paulina Niemczuk z klasy IV.

Dziękujemy także innym uczestnikom za zaangażowanie.

Opiekunowie LOP
Opracowanie: Anetta Petin