CZERWONY DZIEŃ - WALENTYNKI

13 LUTY 2015

W piątek 13 lutego w klasie Ia i Ib odbył się Kolorowy dzień. Był to dzień czerwony - Walentynki.

W tym dniu wszystkie dzieci przyszły ubrane na czerwono. Czerwony kolor sprawił, iż w klasie pierwszej w tym dniu panowała szczególnie ciepła atmosfera, pomimo że za oknem wciąż trwa zima. Przy słowach piosenki Jedzie pociąg z daleka... przenieśliśmy się do Czerwonej Krainy w której czekały na nas serduszka - musieliśmy ich zebrać jak najwięcej. Dowiedzieliśmy się o zwyczajach walentynkowych, powiedzieliśmy sobie co to jest miłość i jak ją okazujemy oraz wzięliśmy udział w Walentynkowym Quizie - sprawdzenie wiadomości o bajkowych parach.

Podsumowaniem dnia była praca plastyczna - ludzik z serc. Wszystkie dzieci pełni zapału uczestniczyli w atrakcjach Czerwonego Dnia. Kolejny Czerwony Dzień już za rok.

Magdalena Sowa