Zabawa karnawałowa w Biesiekierzu

Dnia 6 lutego w Szkole Podstawowej w Biesiekierzu odbyła się zabawa karnawałowa.
Nasza sala gimnastyczna zamieniła się tego dnia w prawdziwą salę balową. Balony, serpentyny, migoczące światła, głośna muzyka i roztańczeni uczniowie zupełnie zmienili to miejsce.

Dyskoteka rozpoczęła się powitalną zabawą Poznajmy się. Było dużo konkursów: tanie z balonami, wyścig kapeluszy, historia rodzinna. Tradycyjnie wszyscy jechali pociągiem przy znanej i lubianej piosence Jedzie pociąg z daleka zatrzymują się na poszczególnych stacjach: hip-hop, reggae, rock’n’roll, pop i tańcząc w rytmach różnorodnej muzyki.

Odbył się także konkurs na najlepiej bawiącą się klasę. Tym razem zwyciężyła klasa IV, która jako nagrodę otrzymała dedykację piosenki od całej szkoły.

W przerwach pomiędzy tańcami na parkiecie był czas na słodki poczęstunek, który przygotowała Rada Rodziców. Serdecznie dziękujemy za napoje, słodycze i owoce.

Dziękujemy również wszystkim za obecność, za zaangażowanie, za dobrą zabawę i za Wasze uśmiechy. Każda dziewczynka zasłużyła na tytuł królowej balu, a każdy chłopiec na tytuł króla balu. Kolejny raz pokazaliście, że lubicie i potraficie bawić się na dyskotekach szkolnych. Do zobaczenia na następnej zabawie :-).

Anna Felczak, Anetta Petin