Bal Karnawałowy

Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. W czasie karnawału bawią się nie tylko dorośli. Jest to także wspaniała zabawa dla dzieci, którym ogromną radość sprawia wcielanie się w postacie bajkowe.

W dniu 15 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Tego dnia trudno było rozpoznać, kto jest kim!!! Wszyscy uczniowie byli pięknie przebrani za swoich bajkowych ulubieńców, każdy chciał zwrócić w tym dniu na siebie uwagę… Zabawa prowadzona była przez wodzireja, który świetnie spisywał się w swojej roli. Wszyscy uczestnicy balu doskonale dawali sobie rade na parkiecie, podskakując w rytm wesołej muzyki. Na zmęczonych tancerzy czekał słodki poczęstunek. Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodką paczkę.

Wychowawcy klas 0-III