XXII I FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

11 STYCZEŃ 2015

Społeczność naszej Szkoły włączyła się w akcję XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbyła się w sali gimnastycznej Gimnazjum w Biesiekierzu.

Dzieci z klasy I oraz klas IV -VI zabawiały dorosłych podczas swoich występów i popisywały się swoimi umiejętnościami wokalnymi. Występy naszych uczniów wywołały wiele emocji i radości na twarzach zgromadzonej publiczności. Ponadto przez cały tydzień cała szkoła sprzedawała świąteczne cegiełki, a w niedzielę sprzedawane były babeczki. Cała kwota ze sprzedaży została przekazana na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Brawo..., aby było więcej tak wspaniałych imprez niosących pomoc potrzebującym!!!

Magdalena Sowa