WIGILIA W KLASACH IV-VI

Uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi starszymi kolegami z Gimnazjum w Biesiekierzu przygotowali oryginalny występ artystyczny na dzień 19 grudnia 2014 r. W przedstawieniu tym nie zabrakło ciekawych i skłaniających do rozmyślań dialogów, kolęd, pastorałek oraz pokazu multimedialnego.

Po jasełkach pani dyrektor Anna Piotrowicz przekazała wszystkim życzenia świąteczne razem z opłatkiem. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas. W salach przyszedł czas na dzielenie się opłatkiem, serdeczności i życzenia, a także wspólne kolędowanie. Ten wyjątkowy dzień dał nam wiarę i spokój oraz wprowadził w magiczny czas Bożego Narodzenia.

Roksana Kaczmarek-Cichosz
Justyna Smagieł