Zostaliśmy docenieni – II miejsce w okręgu

12 stycznia w siedzibie Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowiectwa w Koszalinie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na Najlepiej Pracujące Koło Ligi Ochrony Przyrody. Rozdanie nagród zostało połączone z obchodami Dnia Ligii Ochrony Przyrody, który to przypada na 9 stycznia.

Konkurs był podsumowaniem działalności wszystkich kół LOP działających w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych w okręgu koszalińskim (zasięg byłego województwa koszalińskiego). Wśród zaproszonych gości był Zachodniopomorski Kurator Oświaty Krzysztof Rembowski.

Nasze SK LOP brało udział w tym konkursie po raz pierwszy w kategorii szkół podstawowych i otrzymaliśmy bardzo wysokie II miejsce. Jest to dla Nas duże wyróżnienie i docenienie naszej pracy. Wszystkim członkom Gratulujemy i liczymy na równie owocną współpracę w tym roku szkolnym.

Lider SK LOP
Roksana Kaczmarek-Cichosz