DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA!

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 21 listopada 2014 r. zorganizowana została w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa. Urozmaicona była wróżbami, laniem wosku, przepowiadaniem przyszłości z karteczek losowanych z magicznego pudełka.

Każda klasa przygotowała swoje stoisko z wróżbami, do którego każdy mógł podejść i dowiedzieć się, jak będzie wyglądała jego przyszłość, kim będzie z zawodu, czy też poznać imię sympatii.

Katalog wróżb był bardzo bogaty, a ich wyniki potraktowaliśmy z przymrużeniem oka :-).

Dyskoteka obfitowała w największe przeboje muzyczne ostatnich miesięcy, które uczniowie wybierali kilka dni wcześniej.

Niewątpliwą atrakcją wieczoru był konkurs na najlepiej bawiącą się klasę. Zwyciężyła klasa VI. Poza tym zorganizowane zostały także inne zabawy, m.in. taniec z balonem i przekazywanie kapeluszy.

Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z przebiegu zabawy. Humory dopisywały, aż żal było się rozstawać. Dziękujemy wszystkim uczniom za super zabawę. Swoim zachowaniem i zaangażowaniem pokazaliście, że warto organizować tego typu imprezy. Do zobaczenia na następnej.

Samorząd Uczniowski - opracowanie Anna Felczak