DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - ZAJĘCIA W BIBLIOTECE W BIESIEKIERZU

25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Dzień ten uczcili również uczniowie klasy Ib, spędzając go na zajęciach w Gminnej Biblioteki Publicznej w Biesiekierzu.

Każdy z nas przyniósł ze sobą na zajęcia swojego ukochanego misia. Na początku naszego spotkania obejrzeliśmy prezentacje multimedialną na temat misiów, przypomnieliśmy sobie najsłynniejsze misie. Następnie wieźliśmy udział w tańcu do piosenki Niedźwiadek. Po misiowym tańcu nadszedł czas na wykonanie pracy plastycznej Mój Miś. Podsumowaniem zajęć był słodki poczęstunek w postaci miodowych płatków kukurydzianych, które dzieci musiały zjeść bez używania rąk. Dzisiejszy dzień na długo zostanie w naszej pamięci, chociażby dlatego, że podczas zabaw były z nami pluszowe misiaczki.

Dziękujemy paniom Bibliotekarkom, za tak wspaniale zorganizowane zajęcia i bardzo mile spędzony czas. Już nie możemy doczekać się kolejnych zajęć.

Magdalena Sowa