21 LISTOPADA-DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ W PARNOWIE

Życzliwym być każdemu wypada,
Życzliwym być to gratka nie lada,
Życzliwym być z uśmiechem na twarzy,
Życzliwym być niech często się zdarzy...

Tymi słowami rozpoczął się w naszej szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Jest to impreza, która po raz kolejny zawitała w naszym kalendarzu imprez szkolnych. W tym dniu uczniowie naszej szkoły zastanawiali się , co to jest życzliwość, dlaczego warto być życzliwym i jak możemy ją okazywać kolegom, bliskim, osobom starszym. Szara codzienność nabrała żywych, radosnych barw, a dominującym kolorem stał się zielony. Uczniowie wzięli udział w podróży do krainy złości, radości i spokoju, gdzie mogli okazać swoje emocje. W trakcie tego dnia każda klasa wykonała Drzewo Życzliwości.

To był bardzo przyjemny dzień..., ale tak naprawdę, możemy mieć go, co dzień, wystarczy być optymistą i z uśmiechem patrzeć na każdy dzień życia.

Magdalena Sowa