21 LISTOPADA-DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

Dzień Życzliwości na stałe zagościł już w kalendarzu imprez naszej szkoły. Tego dnia na korytarzu szkolnym dominował kolor żółty symbolizujący radość, pozytywne nastawienie.

Tego koloru było także słońce, do którego każdy z uczniów mógł doczepić promienie z pozdrowieniami i życzeniami dla osób, które darzymy sympatią. Miłe słowa można było wrzucać także do specjalnej Skrzynki Pozdrowień, która bardzo szybko zapełniała się karteczkami z pozdrowieniami. Zostały one odczytane i wręczone adresatom na popołudniowej zabawie andrzejkowej. Tego dnia nie mogło także zabraknąć wyboru najbardziej życzliwych uczniów w szkole. Miło nam poinformować, że w anonimowym głosowaniu:

najbardziej życzliwym chłopcem został Dawid Krajewski z IV klasy a najbardziej życzliwą dziewczynką Natalia Szambelan z klasy V.

Koledzy, koleżanki, nauczyciele i pracownicy szkoły wyróżnili także:

Anię Kurjan ( IV), Maćka Piechotę ( V), Izę Kozłowską (VI), Antka Stopikowskiego ( VI).

Na zakończenie tego radosnego dnia, całą szkołą wzięliśmy udział w marszu, któremu przyświecało hasło Nie agresji. Tak życzliwości

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy samych radosnych dni i jak najwięcej życzliwości ze strony innych nie tylko od święta ale i każdego dnia roku.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego – oprac. Anetta Petin