Uroczystość zakończenia szkoły przez szóstoklasistów

21 czerwca  odbyła się uroczystość zakończenia szkoły przez szóstoklasistów. Przybyło na nią wielu zaproszonych gości, nauczycieli , pracowników szkoły oraz rodzice uczniów. Szóstoklasiści podziękowali nauczycielom za wyrozumiałość, cierpliwość oraz troskę, jaką zostali obdarzeni przez wszystkie lata spędzone w murach tej szkoły. Słowa podziękowania zostały również skierowane do rodziców za miłość, opiekę oraz wsparcie. Nie obyło się bez łez wzruszenia, które pojawiły się na twarzach dzieci, nauczycieli oraz oczywiście rodziców. Uczniowie pięknie wykonali piosenki, które były bardzo radosne, ale momentami chwytały za serce. Po uroczystości wszyscy goście zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów klasy VI, a młodzież bawiła się na dyskotece.

Agnieszka Ławrynowicz