DRUGA AKCJA "POMOCY LITWIE"

Nasi uczniowie z klas 0-VI w okresie 15 października do 5 listopada 2014 r. po raz drugi włączyli się do akcji pomocy Polskiej Szkole z Internatem w Solecznikach na Litwie.

Dzieci i nauczyciele przynosili artykuły higieniczne np. pasty do zębów, szczoteczki, szampony, mydła, środki piorące, grzebienie itp., a także przybory szkolne i pościel.

Za upominki z pierwszej akcji otrzymaliśmy serdeczne listowne podziękowania. Polskie dzieci ze szkoły na Litwie bardzo się ucieszyły, a ich wychowawcy mówili, że nie spodziewali się nigdy takich prezentów.

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy, tym bardziej, że akcja staje się zbiórką cykliczną!!!

Justyna Smagieł