Egzamin na kartę rowerową już za nami!

30 października uczniowie klasy V przystąpili do egzaminu na kartę rowerową na terenie miasteczka rowerowego ZORD Koszalin.

Wszyscy uczniowie przed przystąpieniem do egzaminu zostali zapoznani przez pana policjanta z jego przebiegiem. Pan funkcjonariusz wytłumaczył co, kiedy i gdzie trzeba będzie zrobić... Trasa egzaminu obejmowała przejazd przez rondo, przejazd kolejowy, wjazd w ulicę jednokierunkową, przejazd po drodze dla rowerów oraz zaliczenie ósemki.

Niestety stres i myśli o fakcie, że to egzamin zrobiły swoje. Pojawiły się błędy, które spowodowały, że niektórzy musieli skorzystać z możliwości przystąpienia do poprawki.

Emocji było bardzo dużo, a jeszcze więcej radości, gdy zostały odczytane wyniki końcowe.
Po takim wysiłku umysłowym każdego czeka nagroda - czyli odebranie karty rowerowej w sekretariacie szkolnym.

Wszystkim, którzy zdali egzamin serdecznie gratuluję.

Organizacja wyjazdu
R. Kaczmarek-Cichosz