Wizyta w Miasteczku Ruchu Drogowego na terenie ZORD Koszalin

23 października uczniowie klasy V odbyli zajęcia praktyczne przygotowujące do egzaminu na kartę rowerową. Zajęcia prowadził Pan Kamil Cejner pracownik BRD ZORD.

Wszyscy uczniowie mogli przećwiczyć w praktyce swoją wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego. Można było zmierzyć się właściwie z każdą sytuacją, jaka może się przydarzyć na drodze. Uczniowie przypomnieli sobie pionowe i poziome znaki drogowe, zasady przejazdu przez przejazd kolejowy, rondo czy wyjazd z drogi jednokierunkowej.

Oj łatwo nie było ...

Na rowerze jeżdżą wszyscy świetnie, ale jak trzeba pamiętać o tych wszystkich znakach pionowych, poziomych i zasadach ruchu drogowego w trakcie jazdy to, to nie jest takie proste.

Zachęcam rodziców do odwiedzin miasteczka wraz ze swoimi pociechami.

Z miasteczka ruchu drogowego można korzystać w godzinach:
Poniedziałek: 9:00 - 20:00
Wtorek: 16:00 - 20:00
Środa: 16:00 - 20:00
Czwartek: 9:00 - 20:00
Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 15:00

Dziękujemy Panu Tomaszowi Kozłowskiemu oraz Panu Kamilowi Cejner za umożliwienie uczestnictwa w bardzo ciekawych zajęciach edukacyjnych.

Organizacja wyjazdu
R. Kaczmarek-Cichosz