ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z GŁODEM

16 października 2014 r. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Głodem. Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną na temat głodu w Polsce i na świecie. Dzieci uwrażliwione zostały na problem ubożenia społeczeństwa i zachęcone do niesienia pomocy.

Natomiast do 16 października 2014 r. uczniowie klas 0-VI naszej szkoły wraz z SK PCK, Caritas i Klubem Wiewiórka zbierali żywność: makaron, mąkę cukier, ryż, konserwy itp. dla najbardziej potrzebujących. Całość darów została dostarczona do Oddziału Rejonowego PCK, skąd trafią do najuboższych ludzi.

Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom za czynne włączenie się do akcji !!!

Justyna Smagieł