Mamy nowy Samorząd!!

Wrzesień w naszej szkole kojarzy nam się nie tylko z uroczystym rozpoczęciem roku szkolnego, ale również z wielką kampanią wyborczą do Samorządu Uczniowskiego.

Chętnych do objęcia funkcji Przewodniczącego Szkoły nie brakowało. Wszyscy kandydaci przygotowali plakaty z autoreklamą. Na każdym z nich widniało ich zdjęcie oraz hasła przedwyborcze. Propozycji było dużo (m.in. szczęśliwy numerek, wyjazdy do kina, na basen, dyskoteki).

Przez dwa tygodnie plakaty wisiały w szkole. Wszyscy mogliśmy dokładnie obejrzeć, zastanowić się i wybrać wzorowych reprezentantów naszej szkoły. Kropką nad i okazała się debata. Każdy kandydat mógł jeszcze raz przedstawić siebie i swój program. W razie wątpliwości zadawane były pytania przez przyszłych wyborców. Uczestnicy wspaniale się zaprezentowali i wybrnęli nawet z najtrudniejszych pytań.

Dnia 29.09.2014 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Każdy uczeń, nauczyciel, pracownik szkoły oddał swój głos.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że
Przewodniczącą Szkoły została :
Natalia Szambelan
Zastępcą: