XXXV WIELODYSCYPLINOWY ZLOT ODDZIAŁU PTTK Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA TURYSTYKI

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a z nim rajdy piesze organizowane przez PTTK. 27 września 2014 r. odbył się rajd z okazji Światowego Dnia Turystyki.

Maszerowaliśmy piękną leśną trasą z Kłanina przez Kępiste do Kurowa gdzie rajd się zakończył. Dopisała nam piękna pogoda. Po drodze zbieraliśmy grzyby. W tym roku dołączyło do nas wielu pierwszaków, którzy pomimo zmęczenia byli zadowoleni i uśmiechnięci. Wszyscy mali uczestnicy otrzymali kolorowe znaczki odblaskowe. Nie zawiedli nas również rodzice, którzy chętnie z nami maszerują. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miło spędzony czas i już zachęcamy do następnych wędrówek.

Jolanta Kostecka
Małgorzata Rzeszutek