I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE DLA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W PARNOWIE

W minionym roku szkolnym dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Parnowie przystąpiły do Ogólnopolskiego Konkursu Kubusiowych Przyjaciół Natury. Tematem konkursu było Najpiękniejsze miejsce w okolicy.

Z każdego województwa komisja konkursowa wyłoniła tylko jednego zwycięzcę. I to właśnie nam przypadł ten zaszczyt. Z naszym Tajemniczym zakątkiem zajęliśmy I miejsce w województwie. Otrzymaliśmy aparat fotograficzny Nikon, tablice edukacyjne, napoje i soki oraz fartuszki z wizerunkiem Kubusia. Nagrody dotarły do nas w wakacje a uroczyste ich wręczenie odbyło się w pierwszym tygodniu nauki nowego roku szkolnego 2014/2015. Bardzo cieszymy się ze z naszego sukcesu a wszystkim tym, którzy przyczynili się do naszego zwycięstwa i głosowali właśnie na nas serdecznie dziękujemy.

Magdalena Sowa