BEZPIECZNA SZKOŁA

W dniach 5 i 8 września 2014 r. w odbyły się prezentacje i pogadanki związane z bezpieczeństwem naszych uczniów, zorganizowane przez Szkolne Koło PCK .

Dzieci z klas 0-VI obejrzały prezentację multimedialną dotyczącą bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, zachowania na jezdni i poboczu, bezpieczeństwa w autobusie szkolnym, w szkole, podczas przerw międzylekcyjnych, w domu i na podwórku. Powtórzone zostały też wszystkie numery alarmowe. Uczniowie zadawali wiele pytań i sami również prawidłowo odpowiadali na wszystkie zapytania nauczycieli. Życzymy bezpiecznego i pomyślnego roku szkolnego 2014/2015 !

Justyna Smagieł