Dzień dobry szkoło!

Przyjaźnie i wesoło żegnamy rzekę, las.
Ach, witaj, witaj szkoło!
Już czas do pracy czas ...

Dnia 1 września w Szkole Podstawowej w Biesiekierzu odbyło się uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego. Po dwumiesięcznej przerwie wszyscy uczniowie uśmiechnięci, pełni energii do pracy wrócili do szkoły.

Inauguracja rozpoczęła się przemówieniem Pani Dyrektor Anny Piotrowicz, która serdecznie przywitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli oraz uczniów wraz z rodzicami. Życzyła wszystkim dużo sukcesów w nauce oraz radości i satysfakcji podczas każdej chwili spędzonej w szkole.

Niezwykłym wydarzeniem było uroczyste przyjęcie pierwszoklasistów do grona społeczności szkolnej. W tym roku, po raz pierwszy naukę naszej szkole rozpoczynają sześciolatki. Zarówno dla nich, jak i dla nauczycieli jest to wyjątkowy moment. Pierwszaki otrzymali słodką niespodziankę od Rady Rodziców.

Życzymy Wam Drodzy Uczniowie,
Aby rok 2014.2015 niósł ze sobą wiele satysfakcji i sukcesów,
Aby obfitował w same zrealizowane cele i marzenia,
Niech nie zabraknie Wam siły do pogłębiania zainteresowań.
Pamiętajcie, że nie uczycie się dla szkoły, lecz dla siebie

Nauczyciele klas 0-VI