PRZEDSTAWIENIE WILK I ZAJĄC

11 CZERWCA 2014

Dnia 11 czerwca gościliśmy w naszej szkole aktorów z Krakowa z przedstawieniem pt: Wilk i zając na wakacjach. W spektaklu wykorzystano postacie Wilka i Zająca ze znanego i popularnego rosyjskiego filmu animowanego.

W trzech zabawnych epizodach Zając, w roli właściciela pensjonatu, ratownika i właściciela nadmorskiej smażalni, spotykał się z Wilkiem, który właśnie przybył nad Bałtyk na upragniony urlop. Wilk był pewien, że będą to jego najwspanialsze wakacje w życiu. Pełne zabawnych sytuacji przedstawienie rozśmiesza, ale równocześnie uczy właściwych zachowań w konkretnych sytuacjach życiowych. Świetna gra aktorów, piękna kolorowa scenografia, muzyka i stroje pozostawiły u widzów niezapomniane wrażenia.

Opracowanie: Magdalena Sowa