FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ, NIEMIECKIEJ I POLSKIEJ

13 czerwca 2014 r. w klasach 0-3 w Parnowie odbył się Festiwal Piosenki Angielskiej, Niemieckiej i Polskiej. Każda klasa zaśpiewała kilka utworów w trzech językach, m.in. Jesteśmy jagódki, Old McDonald, Wo ist das?. Dzieci zaprezentowały piosenki przy użyciu rekwizytów, strojów i gestów.

Jury miało trudne zadanie, bowiem wszystkie klasy pokazały wysoki poziom. Z tego powodu wszystkie klasy i oddział przedszkolny otrzymały jednakowe dyplomy za udział w konkursie oraz każde dziecko otrzymało drobny upominek i słodycz. Ale najważniejsza była dobra zabawa i wesołe minki. Do zaśpiewania za rok Smile.

Justyna Smagieł
Anna Felczak