LANGUAGE TALENTS

11 dzieci z klasy V naszej szkoły przez cały rok szkolny 2013/2014 brało udział w programie Language Talents (językowe talenty), organizowanym przez Private School - Centrum Nauki w Nowych Bielicach.

Sześcioetapowy projekt skierowany był do uczniów osiągających bardzo dobre wyniki w nauce języka angielskiego i wykazujących uzdolnienia w tym kierunku. Dzieci trzykrotnie w ciągu roku szkolnego pisały testy ze znajomości języka angielskiego. Najlepsza trójka dzieci po każdym etapie otrzymywała nagrody książkowe i słowniki od dyrektor Private School pani Magdaleny Zwolak.

Wyniki ostatniego całorocznego testu są następujące 1.miejsce Rozalia Świokła, 2. miejsce Martyna Szeląg, 3. miejsce Izabela Kozłowska. Zwyciężczyni 1. miejsca otrzymała nagrodę główną - voucher na trzymiesięczną naukę języka w Private School. Konkurs był dla dzieci emocjonujący i skłaniał do pogłębiania swojej wiedzy po każdym etapie. Życzę moim uczniom dalszych sukcesów nauce języka angielskiego!

Justyna Smagieł