PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI POMOCY !!!

Szkolne Koło PCK, Klub Wiewiórka i SK Caritas ogłasza zbiórkę artykułów higienicznych i przyborów szkolnych dla uczniów z Polskiej Specjalnej Szkoły z internatem w Solecznikach na Litwie.

Prosimy naszych uczniów, ich rodziców i inne zainteresowane osoby o przynoszenie do 20 czerwca 2014 r. do Szkoły w Biesiekierzu i Parnowie takich rzeczy jak: szczoteczki do zębów, pasty do zębów, szampony, mydła, grzebienie, żele pod prysznic itp. oraz kolorowe i białe bloki, wycinanki, zeszyty, kredki, farbki, ołówki, kleje itp. Całość zostanie przekazana szkole po 20 czerwca.

Z góry dziękujemy za włączenie się do akcji i bezinteresowną pomoc potrzebującym dzieciom!!!

Opiekunowie SK PCK, Klubu Wiewiórka i SK Caritas