Dzień Dziecka na sportowo w naszej szkole.

Uczniowie naszej szkoły dzisiaj mieli Dzień Dziecka na sportowo. Klasy które zdobyły Puchar Dyrektora Szkoły, rozegrały mecze piłki nożnej z resztę szkoły,czyli zawodnikami z różnych klas.

Dziewczęta z klasy VIa wygrały mecz 1:0. Zaś chłopcy z klasy VIb. przegrali z resztą szkoły 0:2. Mecze zostały rozegrane według zasad czystej gry. Rozegrany został też turniej warcabowy, który wyłonił mistrza i mistrzynię szkoły w tej konkurencji. Następnie uczniowie wzięli udział w konkurencjach w których rozwijali swoją sprawność fizyczną.Każdy nauczyciel miał swoją konkurencję - pani od przyrody rzut do kosza, pani od matematyki strzał na bramkę, pani od języka polskiego skoki na skakance a pani pedagog sprawdzała siłę mięśni ramion czyli podciąganie na drążku.Każdy uczeń otrzymał kartkę ze swoim imieniem i nazwiskiem i chodził od stanowiska do stanowiska i zdobywał punkty. Na koniec imprezy każdy podliczył zdobyte punkty i oddał mi.kartkę Ja w każdej klasie wyłoniłam 10 najlepszych, którzy otrzymali oceny bardzo dobre. Było bardzo wesoło i sportowo.

Małgorzata Rzeszutek