Konkurs fotograficzny

Robić zdjęcia każdy może, jeden lepiej, drugi gorzej, ale uczniowie naszej szkoły udowodnili, że wszyscy są świetnymi, młodymi fotografami. Swoje zdolności fotograficzne i wrażliwość na piękno otaczającego ich świata miele okazję zaprezentować w konkursie fotograficznym ogłoszonym przez Samorząd Uczniowski pt.: "Pierwsze oznaki wiosny".

Napłynęło 9 prac, wszystkie piękne i jedyne w swoim rodzaju. Uczniowie i nauczyciele mogli zagłosować tylko na jedno zdjęcie. Najwięcej głosów otrzymała fotografia wykonana przez Zachariasza Tarnowskiego z kl.6 (zdj.nr 2). Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na polu fotograficznym.

Katarzyna Szczepanik