Bal Karnawałowy

11.02.2011 odbyła się dla kl.4-6 dyskoteka karnawałowa, która rozpoczęła się występem szkolnego zespołu tanecznego "Demon Dance", prowadzonego przez P. Agnieszkę Kolanowską. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Sylwek, który jednocześnie sam zaprezentował swój talent wokalno-taneczny. Uczniowie mieli możliwość udziału w różnych konkursach,a najbardziej wyczekiwanym był wybór Króla i Królowej balu, którymi zostali Ewelina Albert i Zachariasz Tarnowski. Na koniec zabawy uczniów odwiedził Mikołaj z workiem słodkich prezentów. Impreza okazała się bardzo udana, a uczniowie udali się na zasłużony odpoczynek.

Katarzyna Szczepanik