Podsumowanie pracy w I semestrze

25 stycznia 2011r. odbył się apel na którym Pani Dyrektor gratulowała najlepszym uczeniom. Oliwia Brożyna, Bożena Bołaz, Agata Kawecka i Julia Krakowiak - otrzymają stypendia naukowe za bardzo dobrą naukę - gratulujemy!

Były również wyróżnieni matematycy którzy brali udział w konkursie "Matematyka Plus". A pani Katarzyna Szczepanik nagrodziła uczniów za konkurs języka niemieckiego.

Życzymy wszystkim uczniom bardzo dobrych ocen w II semestrze.

26.stycznia Rodzice dowiedzieli się o osiągnięciach swoich pociech...i nie tylko.

Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali ?wykładu? Pana Marka Płazy nt Dopalaczy i innych substancji psychoaktywnych ,które są zagrożeniem zdrowia i życia.

Iwona J.