14 LUTY 2013

Dzisiejszy dzień w naszym oddziale przebiegał w miłej i radosnej atmosferze. Wszystkie dzieci z uśmiechniętymi twarzami brały udział w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz w tworzeniu walentynkowego ludka.

Kolorem przewodnim tego dnia był oczywiście kolor czerwony symbolizujący miłość. Na rozpoczęcie zajęć dzieci wysłuchały wiersza pt: Żuk Jana Brzechwy i czynnie brały udział w pogadance dotyczącej Święta Zakochanych. Najwięcej wrażeń wywołał quiz Czyj ukochany, czyja ukochana. Dzieci odpowiadały na pytania: Jak ma na imię ukochany Julii, podaj imię najlepszego przyjaciela Krecika, kto obudził Śpiącą Królewnę oraz wiele innych. Punktem kulminacyjnym była praca plastyczna pt: Walentynkowy Ludzik z czerwonych serduszek. Wszyscy starannie wykonywali swoją pracę i bardzo chętnie uczestniczyli w przebiegu zajęć.

Magdalena Sowa