Walentynki w klasach 4-6

Czerwone serduszka, kartki i liściki z życzeniami, miłe słowa i gesty - tak scharakteryzować można obchody Dnia Świętego Walentego w naszej szkole.

Organizatorem był Samorząd Uczniowski, który dla wszystkich przygotował kilka atrakcji. Nie zabrakło poczty walentynkowej. Nasi uczniowie mieli okazję wrzucić do skrzynki liściki i kartki, które zostały wręczone adresatom przez Amorki. Na walentynkowym stoliczku znajdowało się też serce przyjaźni, na którym dzieci wpisywały swoje dedykacje. Samorząd przygotował też gazetkę na korytarzu, związaną z tematyką święta oraz samoprzylepne serduszka. Ale Walentynki w naszej szkole to przede wszystkim kolorowy zawrót głowy! Uczniowie i nauczyciele ubrani byli w tym dniu w coś czerwonego.

Justyna Smagieł