KARNAWAŁ W TANECZNYCH RYTMACH

Uczniowie klas IV-VI w dniu 22 stycznia 2013 r. uczestniczyli w wesołym balu karnawałowym, zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców. Roześmiane dzieci wspaniale bawiły się przy szybkich i nieco wolniejszych kawałkach.

A to wszystko dzięki udanej oprawie muzycznej, którą zapewnił nam DJ Kuba M., któremu jeszcze raz dziękujemy! Nie zabrakło też występów wokalnych naszych uczennic, które zaprezentowały się w polskich i angielskich piosenkach. Chętnych do konkursów zaplanowanych przez Samorząd Uczniowski było, co niemiara... Dzieci tańczyły w parach z balonikami oraz przy znikających krzesełkach. Ogromny trud sprawił wybór króla i królowej balu, gdyż wszystkie dzieci świetnie się bawiły. Jednak po ciężkich naradach zwycięzcami zostali Zuzia Łosiak z kl. IV i Kuba Redliński z kl. Vb. Cały bal był niezwykle udany, dzięki wspaniałej muzyce, trafionym przebraniom, dobremu poczęstunkowi, który zapewniła Rada Rodziców, a przede wszystkim? rozchichotanej atmosferze, jaka towarzyszyła naszym drogim uczniom!

Justyna Smagieł